Brama niebieska – 33 dniowe rekolekcje – ks. Rafał Krakowiak PMK

(6 opinii klienta)

25,00 

„Książek o oddaniu życia Matce Bożej powstało już wiele. Być może wielu z Was Matce Bożej już się oddało. Św. Ludwik Grignion de Montfort przypomina, że oddanie należy odnawiać. Być może doskonałym do tego narzędziem stanie się ta książka. Bardzo gorąco ją polecamy wszystkim kochającym Matkę Najświętszą, a szczególnie tym, którzy oddanie Jej swojego życia pragną przeżyć w sposób głęboki i świadomy. Matka Boża bowiem zaprasza nas do realizacji pragnienia Jezusa Chrystusa aby wszyscy byli zbawieni. Ku temu służy Kościół święty, którego Ona jest Matką.” Pomocnicy Matki Kościoła

Kategoria:
Brakuje jeszcze 100,00  do darmowej dostawy
Kontynuuj zakupy

Opis

Idealna książka dla tych, którzy wkraczają na drogę miłości prowadzącej poprzez Maryję do Chrystusa.

Idealna książka dla tych, którzy pragną pogłębić swoją relację z Maryją i Chrystusem, odkryć i odczytać wolę Bożą co do siebie i przede wszystkim odnaleźć sens swojego życia, który ukryty jest w Najświętszym Sercu Jezusa konającego na krzyżu.

Idealna książka dla tych, którzy pragną odnowić i pogłębić swoje oddanie Matce Bożej. Może już czas wypłynąć na głębię.

Wreszcie idealna książka dla tych, którzy pragną odmienić swoje życie. Owoce oddania są niesamowite w życiu każdego człowieka, tak jak niesamowity jest Bóg. Pozwólmy Mu działać w pełni Jego mocy, a na własnej skórze przekonamy się, że „dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego”.

…albowiem

Czyż może być coś bardziej wzniosłego w życiu człowieka, niż gdy miłością powodowany zbliży się do najpiękniejszej Niewiasty we wszechświecie? A gdy już do tego dojdzie, Ona zaprosi go do Swojego Serca, do udziału w realizacji Jej największego pragnienia. Owo pragnienie jest tożsame z pragnieniem Syna Bożego: aby wszyscy ludzie byli zbawieni. Z woli Jezusa Chrystusa narzędziem tegoż zbawienia jest Kościół Święty, a Maryja – najpiękniejsza Niewiasta we wszechświecie – jest Matką Kościoła nieustannie troszczącą się o to, by ów Kościół cieszył się należytą mu wolnością i mógł dzięki temu jak najowocniej spełniać swoją zbawczą misję.

Matka Boża prosi nas, byśmy wspomagali Ją w Jej trosce o Kościół. O tej prośbie przypomina nam bł. Stefan Wyszyński, zachęcając wszystkich katolików, by oddali się Maryi w niewolę, właśnie „za wolność Kościoła w Polsce i w świecie”.

Drogi Czytelniku! Zapraszamy Cię w niesamowitą podróż w głąb Niepokalanego Serca Maryi – podróż, w czasie której będzie okazja by rozeznać, czy życie nasze jest prawdziwie ewangeliczne, by odkryć prawdę o sobie samym, a także lepiej poznać Maryję i Jej Syna. Przewodnikiem w tej podróży będzie św. Ludwik Grignion de Montfort, wspierany przez innych wielkich Czcicieli Matki Bożej. Na końcu tej podróży jest ten radosny moment, kiedy będziesz mógł oddać się Maryi na własność. A Ona tę swoją własność ofiaruje Jezusowi.

Niniejsza książka jest owocem oddania życia Matce Bożej, jest niejako Jej dziełem i jest pomocą dla tych wszystkich, którzy w Jej Sercu – jako niewolnicy miłości – znaleźć się pragną. W jak cudowny sposób Maryja prowadzi serca Jej oddane przekonaj się sam, czytając kolejne stronice tej książki i podążając drogą 33-dniowego przygotowania do Aktu ofiarowania życia Jezusowi Chrystusowi przez ręce Maryi. Tak uczyniło wielu, teraz możesz uczynić to i Ty…

..

Książka, która jest wykorzystywana z powodzeniem jako podstawa do organizacji rekolekcji w parafiach, jak i w mniejszych wspólnotach. Ku temu m.in. została napisana. 😊

Informacje dodatkowe

Format

A5

Liczba stron

330

Opracowanie

ks. Rafał Krakowiak

Wydawnictwo

Ave Sancta Maria

Oprawa

miękka

6 opinii dla Brama niebieska – 33 dniowe rekolekcje – ks. Rafał Krakowiak PMK

 1. Jarek

  to książka całkowicie oparta na nauczaniu Kościoła. Pozwala zrozumieć Pismo Święte i słowa Pana Jezusa tam wypowiedziane. Dziękuję i pozdrawiam i polecam wszystkim.

 2. Asia K.

  Oddałam zycie Maryi i jest to moja najważniejsza decyzja w życiu.

 3. patryk N.

  o oddawaniu życia Maryi słyszy się ostatnio dużo. Jestem ciekaw czy to rzeczywiście daje takie owoce, jak mówią inni. U nas w parafii będą te rekolekcje. nie wiem czy akurat z tej książki, ale na pewno warto życie oddać Maryi a przez Nią Chrystusowi.

 4. Aleksandra Woźniak

  okładka super, nie moge się doczekać…

 5. Joanna

  polecam. Jestem dopiero po kilku dniach i polecam rozważania o 8 błogosławieństwach z Góry Kazań Pana Jezusa. Nareszcie zrozumiałam co ma na myśli Jezus, gdy mówi o ubogich w duchu, smutnych, cichych, pragnących sprawiedliwości, miłosiernych i czystego serca, wprowadzających pokój i prześladowanych. Dotychczas dosyć dosłownie to rozumiałam, teraz wiem, że znaczenie jest głębsze i dotyczy mnie również. Z niecierpliwością czekam na kolejne dni. Warto przeczytać , polecam!

 6. Jan

  Oddanie życia Matce Bożej to ostatnio temat o którym czesto sie mowi. Ta akurat książka ma to do siebie, że oddanie uczyniłem w pełni świadomie i racjonalnie, co nie pozostaje bez owoców. Lubię wiedzieć konkretnie o co chodzi i umieć znaleźć przełożenie na życie codzienne, życie z Maryją. Staranie się być jak Ona i wspomagać Ją we wszystkim na czym Jej zależy. Dlatego dziękuję za tę książkę, jest ona niesamowitą pomocą w poznaniu Najświętszej Matki i mojej roli na tym świecie. A oddanie Maryi swojego życia doskonale wpisuje się w to poznanie. Polecam. Jan.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *