Oddanie 33 – z komentarzami ks. Dominika Chmielewskiego SDB

(3 opinie klienta)

33,00 

“Oddanie 33” to 33-dniowe rekolekcje przygotowujące do aktu oddania się Matce Bożej.

Brak w magazynie

Kategoria:
Brakuje jeszcze 100,00  do darmowej dostawy
Kontynuuj zakupy

Opis

“Oddanie 33” to 33-dniowe rekolekcje przygotowujące do aktu oddania się Matce Bożej.

Przez te rekolekcje bliżej poznasz i bardziej pokochasz Maryję, a to Ci przyniesie wiele łask i błogosławieństw. Sprawisz tym wielką radość Jezusowi, który pragnie, aby Maryja była bardziej znana i kochana. To da ci wielką radość.

“Kochani, już teraz błogosławię wszystkim, którzy rozpoczną i wyruszą w tę niesamowitą przygodę życia z Matką Bożą oraz tym wszystkim, którzy rozpowszechnią tę przepiękną ideę osobistego oddania się Maryi na cały świat. Niech ta książka dotrze do wszystkich ludzi na całym świecie!”

Ks. Dominik Chmielewski SDB

Informacje dodatkowe

Format

B5

Liczba stron

324

Wydawnictwo

Fundacja Tota Tua

Opracowanie

Adrian Pakuła

Oprawa

miękka

3 opinie dla Oddanie 33 – z komentarzami ks. Dominika Chmielewskiego SDB

 1. Radosław Z.

  Życie oddaję Maryi i patrzę jak się przemienia. Polecam!

 2. Rita

  Nie wierzyłam, jak mąż mi powiedział, że się nawrócił. A dzisiaj sama jestem oddana Matce Bożej i moje życie nabrało barw, sensu i znaczenia. Czy żyje się łatwiej? Pewnie nie, ale zdecydowanie piękniej… POLECAM!

 3. Tomi

  Oddanie życia Matce Bożej to coś, co dzisiaj, po 5 latach, postrzegam jako najważniejszą decyzję mojego życia, decyzję, której skutki odczuwam nieustannie. To niesamowite błogosławieństwo Pana Jezusa dla wszystkich, którzy przez ręce Maryi serca Mu swoje oddają. I to się dzieje tu i teraz, w codzienności. Moje życie się uporządkowało, nie tylko to duchowe, ale przede wszystkim to materialne. Jestem ojcem i mężem, i choć nie jest wcale łatwo, to jednak widzę cel i zadania, które Pan Bóg przede mną stawia i mogę do nich dążyć przy Jego ogromnej pomocy. Wypełnianie woli Bożej daje poczucie szczęścia na ziemi i jest najpiękniejszym naśladowaniem Maryi, która wypełniając wolę Ojca w pełni, mogła liczyć na Jego pełną łaskę. Tak jest i z nami. Jeśli tylko zechcemy z Bogiem współpracować, Pan Bóg będzie nam szczodrze błogosławił…, a czyż ktokolwiek może w szczodrości prześcignąć naszego Ojca Niebieskiego?

  Wszystkim Wam bardzo polecam ODDANIE ŻYCIA JEZUSOWI przez ręce Maryi. Ona uczyniła to najpiękniej i najgłębiej, my możemy Ją w tym naśladować.

  Pozdrawiam ks.Dominika i całą ekipę Tota Tua i Marialis. Dobrze, że jesteście!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *